dans2_banner.jpg
- - - Menu - - -

DANS 

 

Maandag
Rederijkershoeve 18  (wijk de Maten)
17:00 - 18:00 Dans 6–8 jaar Eliska Dolman
18:00 - 19:00 Dans 9–11 jaar Chantal Spelde
19:15 - 20:00 Zumba Alle leeftijden Jantien Scholtens
 
1e Wormenseweg 460 (Dok Zuid)
18:00 – 19:00 Dans 6–8 jaar Linda Wilhelm
19:00 – 20:00 Dans 9–12 jaar Linda Wilhelm
 
Citroenvlinder 51 (Het Kristal, wijk Zuidbroek)
18:00 – 19:00 Dans 7-10 jaar Larissa Smit
 
Heemradenlaan 130 (Sportcentrum Matenpark - naast school De Heemgaard)
19:00 – 20:00 Dans 12–14 jaar Katinka Fraval
20:00 – 21:00 Dans Vanaf 14 jaar Katinka Fraval
 
Dinsdag
 
Jupiterlaan 44 (apeldoorn-West)
17:30 – 19:00 Dans Jong Talent Miriam van Gessel
19:00 – 20:30 Dans B-Selectie Saritha Grefhorst
20:30 – 22:00 Dans A-Selectie Marianne Hertgers
 
Heemradenlaan 130  (Sportcentrum Matenpark - naast school De Heemgaard)
19:30 – 20:15 Multi-Aerobics Alle leeftijden Jantien Scholtens
20:15 – 21:00 Zumba Alle leeftijden Jantien Scholtens
 
Steenhouwersdonk 215  (wijk de Maten)
20:00 – 21:00 Dans Dames Marja Coelijn
 
Woensdag
Citroenvlinder 51 (Het Kristal, wijk Zuidbroek)
18:00 – 19:00 Dans 10–14 jaar Larissa Smit
19:00 – 20:00 Dans Vanaf 15 jaar Larissa Smit
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog wijk Woudhuis)
18:00 – 19:00 Dans 9–12 jaar Doris de Wit
19:00 – 20:00 Dans 12–17 jaar Doris de Wit
 
Jupiterlaan 44 (apeldoorn-west)
18:00 – 19:00 Dans 12–16 jaar Linda Wilhelm
19:00 – 20:00 Dans Flex-les Gevorderd Docent dans
 
Heemradenlaan 130 (Sportcentrum Matenpark - naast school De Heemgaard)
20:00 – 21:30 Dans Dames gevorderden Katinka Fraval
 
 
Donderdag
Jupiterlaan 44 (Apeldoorn-West)
18:00 - 20:00 Dans C-Selectie Maaike van Gessel
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog, wijk Woudhuis)
18:00 – 19:00 Musical dans  6–9 jaar Musicaldocente
19:00 – 20:00 Musical dans 10 jaar en ouder Musicaldocente
 
Vrijdag
Eekschillersdreef 1 (wijk de Maten)
09:15 – 10:00 Multi-Aerobics Alle leeftijden Jantien Scholtens
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog wijk Woudhuis)
15:15 – 16:00 Dans 4–6 jaar (groep 1, 2) Pauline Satter
16:00 – 17:00 Dans 7–8 jaar (groep 3, 4) Pauline Satter
17:00 – 18:00 Dans 9-10 jaar (groep 5, 6, 7) Niké Nuijten
 
Buys Ballotstraat 78  (wijk Kerschoten)
18:00 – 19:00 Dans C-Selectie Maaike van Gessel
19:00 – 20:30 Dans B-Selectie Saritha Grefhorst
20:30 – 22:00 Dans A-Selectie Marianne Hertgers
 
Zaterdag
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog wijk Woudhuis)
09:00 – 09:45 Dans 5-7 jaar Jantien Scholtens
09:45 – 10:45 Dans Vanaf 8 jaar Jantien Scholtens

 


Mocht u vragen hebben omtrent het lesurenoverzicht, dan kunt u zich wenden tot: