Turnen.jpg
- - - Menu - - -

GYM / TURNEN 

 

Maandag
Buys Ballotstraat 78 (wijk Kersschoten)
09:00 – 10:00 Gym/beweegdiploma Peutergym Ingrid Vermeulen
 
Omniversum 4 (Sporthal Zuidbroek)
10:30 – 11:30 Gym/beweegdiploma Peutergym Ingrid Vermeulen
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog, Wijk Woudhuis)
15:30 – 16:30 Gym/beweegdiploma 4–5 jaar Henriët van de Weg
16:30 – 17:30 Gym 6–7 jaar Henriët van de Weg
18:00 – 19:00 Gym 8–9 jaar Michelle Veldhuis
19:00 – 20:00 Gym Vanaf 10 jaar Michelle Veldhuis
 
Steenhouwershonk
15:30 – 17:00 Flexuur Turnen div. 5 + 6 Natalie Nieuwenhuis
 
De Voorwaarts 450 (Sporthal WSV, achter Omnisport)
09:00 – 10:00 Aerobic/fitness 55+ Elaine LaDuke
10:15 – 11:15 Sportfit 60+ Elaine LaDuke
 
Aristotelesstraat 601 (achter zwembad de Sprenkelaar, wijk Zevenhuizen)
17:30 – 19:30 Turnen A-Selectie div. 2 + 3 Sharon v/d Kolk
 
Tormentilstraat 69 (wijk Zevenhuizen)
17:00 – 18:00 Gym/beweegdiploma 4–7 jaar Wendy Hutten
18:00 – 19:00 Gym 8–10 jaar Wendy Hutten
 
Dinsdag
Burglaan 44 (Apeldoorn-West)
17:00 – 18:00 Gym 4–6 jaar Maxime Vranken
18:00 – 19:00 Gym 7–8 jaar Maxime Vranken
19:00 – 20:00 Gym Vanaf 9 jaar Maxime Vranken
 
Steenhouwershonk
15:30 – 17:00 Gym+ / turnen vanaf 5 jaar Natalie Nieuwenhuis
 
Heemradenlaan 130 (Sportcentrum Matenpark - naast school De Heemgaard)
17:00 - 18:00 Acro gym Alle leeftijden Marjolein Bleker
18:30 - 19:30 Ballet A - Selectie Karin Mous
 
Aristotelesstraat 601 (wijk Zevenhuizen)
17:00 - 19:30 Turnen B Selectie Div. 4 Iris + Karin
 
Woensdag
Eekschillersdreef 1 (wijk de Maten)
09:00 – 10:00 Gym/beweegdiploma Peutergym Hilda Knaapen
10:00 – 11:00 Gym/beweegdiploma Peutergym Hilda Knaapen
 
De Voorwaarts (Sporthal WSV achter Omnisport)
10:00 – 11:00 Sportfit 60+ Elaine LaDuke
 
Jupiterlaan 44
13:00 – 14:00 Aerobic fitness 55+ Elaine LaDuke
14:00 – 15:00 Sportfit 60+ Elaine LaDuke
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog, Wijk Woudhuis)
17:00 – 18:00 Gym 6-7 jaar Merle ten Broeke
 
Lage bergweg 10 (KNGU Centrum te Beekbergen)
17:00 – 20:00 Turnen A-Selectie 2e & 3e divisie Sharon van der Kolk
 
Donderdag
Aristotelesstraat 601 (achter zwembad de Sprenkelaar, wijk Zevenhuizen)
16:30 – 18:30 Turnen Divisie 6 klein Linda Smit
18:00 – 20:00 Turnen Divisie 6 groot Linda Smit
 
Glazeniershorst 406 (wijk de Maten)
16:00 - 18:00 Turnen Pre-selectie Thessa Berghuis
 
Citroenvlinder 51 (Het Kristal, wijk Zuidbroek)
17:30 – 18:30 Gym 3–6 jaar Lucy Hutten
18:30 – 19:30 Gym 6–10 jaar Lucy Hutten
 
Mangaanstraat 2 (Apeldoorn-Zuid)
17:00 – 18:00 Gym 4–7 jaar Merle ten Broeke
18:00 – 19:00 Gym 7–12 jaar Merle ten Broeke
 
Vrijdag
Edelenveld 413 (wijk de Maten)
16:00 – 17:00 Beweegdiploma 1 en 2 3–6 jaar Loes Venhoeven
17:00 – 18:00 Thema Apenkooien 7–9 jaar Loes Venhoeven
 
Aristotelesstraat 601 (wijk Zevenhuizen)
16:30 – 18:30 Turnen Divisie 5 klein Natalie Nieuwenhuis
18:00 – 20:00 Turnen Divisie 5 groot Natalie Nieuwenhuis
 
Lage bergweg 10 (KNGU Centrum te Beekbergen)
20:00 – 21:30 Turnen Oud Talent Linda Smit
 
Zaterdag
Eekschillersdreef 1 (wijk de Maten)
09:00 – 10:00 Gym/beweegdiploma 3–4 jaar Wendy Hutten
10:00 – 11:00 Gym/beweegdiploma 5–7 jaar Wendy Hutten
 
Aristotelesstraat 601 (wijk Zevenhuizen)
09:00 - 10:30 Gym + / Turnen 6-7 Jaar Natalie Nieuwenhuis
10:30 - 12:00 Gym + / Turnen 7-8 Jaar  Natalie Nieuwenhuis
12:00 - 13:30 Gym + / Turnen vanaf 9 jaar Natalie Nieuwenhuis
 
Lage bergweg 10 (KNGU Centrum te Beekbergen)
09:00 - 12:00 Turnen A-Selectie 2e & 3e divisie Sharon van der Kolk
11:30 - 14:30 Turnen B-Selectie 4e divisie Iris & Karin
Vlgs schema Turnen Divisie 5 Natalie Nieuwenhuis
Vlgs schema Turnen Divisie 6 Linda Smit

 


Mocht u vragen hebben omtrent het lesurenoverzicht, dan kunt u zich wenden tot: