dans2_banner.jpg
- - - Menu - - -

DANS 

 

Maandag
Rederijkershoeve 18  (wijk de Maten)
17:00 - 18:00 Dans 6–8 jaar Eliska Dolman
18:00 - 19:00 Dans 9–11 jaar Chantal Spelde
       
Heemradenlaan 130 (sportcentrum Matenpark - naast school De Heemgaard)
19:00 - 20:00 Dans 12-15 Jaar Kiara Veenendaal
20:00 - 21:00

Dans (deze les is vol!) vanaf 15 jaar Samea en Kiara
 
Citroenvlinder 87 (Het Kristal, wijk Zuidbroek)
18:00 – 19:00 Dans 7-10 jaar Karin Mous
 
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
09:00 – 10:00 Stoel-Yoga   Thessa Berghuis
10:15 – 11:15 Ying-Yang-Yoga   Thessa Berghuis
17:30 – 19:00 Dans Jong Talent Miriam van Gessel
19:00 – 21:00 Dans B-selectie Saritha Grefhorst
 
Dinsdag
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
09:15 - 10:15 In Shape Dames & Heren Marianne v/d Burgt
10:15 - 11:15 Jazzdans Dames & Heren Marianne v/d Burgt
18:00 - 20:00 Dans C-Selectie Maaike van Gessel
20:00 - 22:00 Dans A-Selectie Marianne v/d Burgt
 
Jupiterlaan 44 (Apeldoorn-West)
20:00 – 21:30 Dans Dames Gevord. Chantal Spelde
 
Burglaan 44
19:00 – 20:00 Dans 12-16 Jaar Linda Beck-Wilhelm
 
Steenhouwersdonk 215  (wijk de Maten)
20:00 – 21:00 Dans Dames 50+ Marja Coelijn
 
Woensdag
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
17:00 – 18:00 Jazzdans & Musical  vanaf 9 jaar Marianne v/d Burgt
19:00 – 20:00 Do-In-Yoga   Jacqueline Gerritsen
20:00 – 21:30

Dans (deze les is vol!) Dames gevord Tess en Silke Dekker
 
Donderdag
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
18:30 - 19:30 Dans techniek C-selectie Dione Seynaeve
19:30 - 20:30 Dans techniek kort B-selectie Saritha Grefhorst
19:30 - 21:00 Dans techniek lang B-selectie Saritha Grefhorst
 
Vrijdag
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
09:00 - 10:00 Verhalen beweegles/peuterdans ouder + kind Marianne v/d Burgt
10:00 - 11:00  In Shape Dames & Heren Marianne v/d Burgt
 
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog wijk Woudhuis)
15:15 – 16:00 Dans 4–6 jaar (groep 1 - 2) Pauline Satter
16:00 – 17:00 Dans 6-7 jaar (groep 3) Pauline Satter
17:00 – 18:00 Dans 7-9 jaar (groep 4-5) Pauline Satter
 
Ravelijn 380 (basisschool De Zonnewende)
17:00 – 18:00 Dans 9-12 jaar (groep 5 - 8) Naomi Lieferink
 
Laan van Westenenk 4 (Dansstudio)
19:00 – 21:00 Dans A-Selectie Marianne v/d Burgt
 
Zaterdag
Fortlaan 6 (naast basisschool De Regenboog wijk Woudhuis)
10:00 – 10:45 MiniKids 3-5 jaar Amber Reinders

 


Mocht u vragen hebben omtrent het lesurenoverzicht, dan kunt u zich wenden tot: