turnenbanner.jpg
- - - Menu - - -

Gym / Turnen
  

Maandag
Voorwaarts 450 (sporthal WSV)
09:00 - 10:00 Aerobic / fitness 55+ Elaine laDuke  
10:15 - 11:15 Sportfit 55+ Elaine laDuke  
 
Laan van Omniversum 4 (Sporthal Zuidbroek)
09:30 - 10:30

Gym (beweegdiploma 1) Peutergym Ingrid Vermeulen  
10:30 - 11:30 Gym (beweegdiploma 1) Peutergym Ingrid Vermeulen  
 
Fortlaan 6 (Woudhuis, bij bassischool De Regenboog)
15:30 - 16:30 Gym 4-6 jaar Tessa Paalman  
17:00 - 18:00 Gym 7-9 jaar Michelle Veldhuis  
 
Tormentilstraat 69
17:00 - 18:00 Gym (beweegdiploma 1+2) 4-7 jaar Wendy Hutten  
18:00 - 19:00 Gym 8-10 jaar Wendy Hutten  
 
Dinsdag
Steenhouwersdonk 215 (de Maten)
16:30 - 18:00 Gym+ /Turnen Vanaf 5 jaar docent turnen  
 
Aristotelesstraat 601 (achter zwembad De Sprenkelaar)
17:00 - 19:30 Turnen B Selectie div. 4 Iris / Lisanne  
 
Burglaan 44 (Apeldoorn-West, vlakbij centrum)
17:00 - 18:00 Gym 4-6 jaar Maxime Vranken  
18:00 - 19:00 Gym 7-9 jaar Maxime Vranken  
 
Heemradenlaan 130 (sportcentrum Matenpark - Naast De Heemgaard)
17:00 - 18:00 Acro Alle leeftijden Marjolein Bleker  
 
Woensdag
Eekschillersdreef 1 (de Maten)
09:00 - 10:00
Deze les is vol!
Gym (beweegdiploma) Peutergym Hilda Knaapen  
10:00 - 11:00 Gym (beweegdiploma) Peutergym Hilda Knaapen  
 
Voorwaarts 450 (Sporthal WSV)
10:00 - 11:00 Sportfit 55+ Elaine laDuke  
 
Jupiterlaan 44 (Apeldoorn-West, vlakbij centrum)
13:00 - 14:00 Aerobic / fitness 55+ Elaine LaDuke  
14:00 - 15:00 Sportfit 55+ Elaine LaDuke  
 
Fortlaan 6 (Woudhuis, bij basisschool De Regenboog)
17:00 - 18:00 Gym 4-7 jaar Celine Hulleman  
 
Lage Bergweg 10 (KNGU Centrum - Beekbergen)
17:00 - 19:30 Turnen A Selectie - klein div. 2+3 Sharon / Karin  
17:00 - 20:00 Turnen A Selectie div. 2+3 Sharon / Karin  
 
Donderdag
Laan van westenenk 4 (Dansstudio KDO)
10:00 - 11:00

65+? Bewegen dus! 65+ Elaine / Margo  
 
Aristotelesstraat 601 (achter zwembad De Sprenkelaar)
16:30 - 18:30 Turnen div. 6 klein Linda Smit  
18:00 - 20:00 Turnen div. 6 groot Linda Smit  
 
Steenhouwersdonk 215 (de Maten)
17:00 - 19:00 Turnen Pre-selectie Eline Wijnhoud  
 
Mangaanstraat 2 (Apeldoorn-Zuid)
17:00 - 18:00 Gym 4-7 jaar Michelle Veldhuis  
18:00 - 19:00 Gym 7-12 jaar Michelle Veldhuis  
 
Citroenvlinder 87 (Het Kristal)
17:30 - 18:30 Gym 3-6 jaar Lucy Hutten  
18:30 - 19:30 Gym 6-10 jaar Lucy Hutten  
 
Vrijdag
Aristotelesstraat 601 (achter zwembad De Sprenkelaar)
16:30 - 18:30 Turnen div. 5 klein Natalie Nieuwenhuis  
18:00 - 20:00 Turnen div. 5 groot Natalie Nieuwenhuis  
 
Edelenveld 413 (de Maten)
17:00 - 18:00 Thema Apenkooien 7-9 jaar Tessa Paalman  
 
Lage Bergweg 10 (KNGU Centrum - Beekbergen)
20:00 - 21:30 Turnen Oud Talent -  
 
Zaterdag
Aristotelesstraat 601 (wijk Zevenhuizen)
09:00 - 10:30
Deze les is vol!
Gym+ / Turnen 6-7 jaar Natalie Nieuwenhuis

 
10:30 - 12:00
Deze les is vol!
Gym+ / Turnen 7-8 jaar Natalie Nieuwenhuis

 
12:00 - 13:30
Deze les is vol!
Gym+ / Turnen vanaf 9 jaar Natalie Nieuwenhuis

 
 
Lage Bergweg 10 (KNGU Centrum - Beekbergen)
09:00 - 12:00 Turnen A Selectie Div. 2 + 3 Sharon / Karin  
11:30 - 14:30 Turnen B Selectie Div. 4 Iris / Lisanne  
vlgs Schema Turnen 5e div. 1x / 3wk Div. 5 Natalie Nieuwenhuis  
vlgs Schema Turnen 6e div. 5x /jr,  Div 6 Linda Smit  
 
Eekschillersdreef 1 (de Maten)
09:00 - 10:00 Gym (beweegdiploma 1) 3-4 jaar Wendy Hutten  
10:00 - 11:00 Gym (beweegdiploma 2) 5-7 jaar Wendy Hutten  

 

Mocht u vragen hebben omtrent het lesurenoverzicht, dan kunt u zich wenden tot:

  • Verenigingsmedewerker

    Ira Oving-Noginova

    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.